Os 9318 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 17.00 | 0.00 | II./2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 0.00 | 14.47 | 3 | ||
Pardubice-Svítkov | 14.49 | 14.49 | |||
Pardubice-Opočínek | 14.53 | 14.53 | |||
Valy u Přelouče | 14.56 | 14.56 | |||
Přelouč | 14.59 | 15.00 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 15.03 | 15.03 | |||
Řečany nad Labem | 15.07 | 15.11 | 1/1 | ||
Chvaletice | 15.15 | 15.15 | |||
Kojice | 15.17 | 15.17 | |||
Týnec nad Labem | 15.20 | 15.20 | |||
Záboří nad Labem | 15.22 | 15.22 | 2 | ||
Starý Kolín | 15.25 | 15.25 | |||
Kolín dílny | 15.29 | 15.29 | |||
Kolín | 15.33 | 15.35 | 3 | ||
Kolín zastávka | 15.37 | 15.38 | |||
Nová Ves u Kolína | 15.42 | 15.42 | |||
Velim | 15.45 | 15.45 | 1/2 | ||
Cerhenice | 15.48 | 15.48 | |||
Pečky | 15.51 | 15.56 | 1/1 | ||
Tatce | 15.58 | 15.58 | |||
Poříčany | 16.03 | 16.09 | 2 | ||
Klučov | 16.11 | 16.11 | |||
Český Brod | 16.15 | 16.16 | 3 | ||
Rostoklaty | 16.19 | 16.19 | |||
Tuklaty | 16.22 | 16.22 | |||
Úvaly | 16.26 | 16.26 | 2 | ||
Praha-Klánovice | 16.30 | 16.30 | |||
Praha-Běchovice | 16.35 | 16.36 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 16.38 | 16.38 | |||
Praha-Kyje | 16.41 | 16.41 | |||
Praha-Libeň | 16.46 | 16.52 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci