Os 9304 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 8.00 | 0.00 | II./2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 0.00 | 5.56 | 3 | ||
Pardubice-Svítkov | 5.58 | 5.58 | |||
Pardubice-Opočínek | 6.02 | 6.02 | |||
Valy u Přelouče | 6.05 | 6.05 | |||
Přelouč | 6.08 | 6.09 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 6.12 | 6.12 | |||
Řečany nad Labem | 6.16 | 6.16 | 1/1 | ||
Chvaletice | 6.20 | 6.20 | |||
Kojice | 6.22 | 6.22 | |||
Týnec nad Labem | 6.25 | 6.25 | |||
Záboří nad Labem | 6.27 | 6.27 | 2 | ||
Starý Kolín | 6.30 | 6.30 | |||
Kolín dílny | 6.34 | 6.34 | |||
Kolín | 6.38 | 6.39 | 3 | ||
Kolín zastávka | 6.41 | 6.42 | |||
Nová Ves u Kolína | 6.46 | 6.46 | |||
Velim | 6.49 | 6.49 | 1/2 | ||
Cerhenice | 6.52 | 6.52 | |||
Pečky | 6.55 | 6.56 | 1/2 | ||
Tatce | 6.58 | 6.58 | |||
Poříčany | 7.03 | 7.09 | 2 | ||
Klučov | 7.11 | 7.11 | |||
Český Brod | 7.15 | 7.16 | 3 | ||
Rostoklaty | 7.19 | 7.19 | |||
Tuklaty | 7.22 | 7.22 | |||
Úvaly | 7.26 | 7.26 | 2 | ||
Praha-Klánovice | 7.30 | 7.30 | |||
Praha-Běchovice | 7.35 | 7.36 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 7.38 | 7.38 | |||
Praha-Kyje | 7.41 | 7.41 | |||
Praha-Libeň | 7.46 | 7.52 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci