R 907 | |
Řazení vlaku: 363 + AB349 + BDs450 + 3xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jeseník | 19.16 | 0.00 | 3 | ||
Brno hlavní nádraží | 0.00 | 15.19 | IV | ||
Vyškov na Moravě | 15.56 | 16.00 | 3 | ||
Ivanovice na Hané | 16.08 | 16.11 | 1 | ||
Nezamyslice | 16.18 | 16.19 | 3 | ||
Prostějov hlavní nádraží | 16.33 | 16.35 | 5 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 16.51 | 16.54 | |||
Mohelnice | 17.17 | 17.18 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě | 17.30 | 17.40 | 2 | ||
Ruda nad Moravou | 17.56 | 17.57 | 3 | ||
Hanušovice | 18.09 | 18.12 | 3 | ||
Jindřichov na Moravě | 18.20 | 18.21 | |||
Branná | 18.32 | 18.33 | 3 | ||
Ostružná | 18.44 | 18.45 | 3 | ||
Ramzová | 18.50 | 18.50 | |||
Horní Lipová | 19.01 | 19.01 | 2 | ||
Lipová Lázně | 19.08 | 19.09 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci