Os 9042 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vrané nad Vltavou | 23.52 | 0.00 | 2 | ||
Čerčany | 0.00 | 22.52 | 4 | ||
Poříčí nad Sázavou | 22.56 | 22.56 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 23.00 | 23.00 | |||
Pecerady | 23.04 | 23.04 | |||
Týnec nad Sázavou | 23.07 | 23.08 | 2 | ||
Chrást nad Sázavou | 23.11 | 23.11 | |||
Krhanice | 23.15 | 23.15 | |||
Prosečnice | 23.18 | 23.18 | |||
Kamenný Přívoz | 23.20 | 23.20 | |||
Jílové u Prahy | 23.25 | 23.26 | 2 | ||
Luka pod Medníkem | 23.32 | 23.32 | |||
Petrov u Prahy | 23.37 | 23.37 | |||
Petrov-Chlomek | 23.39 | 23.39 | |||
Davle | 23.42 | 23.43 | 2 | ||
Skochovice | 23.49 | 23.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci