R 898 | |
Řazení vlaku: 842 + Btn752 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 19.38 | 0.00 | 4 | ||
Beroun | 0.00 | 16.59 | 2 | ||
Zdice | 17.08 | 17.10 | 3 | ||
Jince | 17.26 | 17.27 | 3 | ||
Příbram | 17.39 | 17.40 | 3 | ||
Březnice | 17.59 | 18.01 | 1/3 | ||
Mirovice | 18.10 | 18.10 | 3 | ||
Čimelice | 18.17 | 18.18 | 2 | ||
Čížová | 18.34 | 18.34 | 2 | ||
Písek zastávka | 18.40 | 18.41 | |||
Písek | 18.43 | 18.45 | 4 | ||
Protivín | 18.59 | 19.03 | 3 | ||
Číčenice | 19.10 | 19.11 | 3 | ||
Zliv | 19.23 | 19.25 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci