R 895 | |
Řazení vlaku: 842 + Btn752 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 9.03 | 0.00 | 3 | ||
České Budějovice | 0.00 | 6.26 | 3 | ||
Zliv | 6.40 | 6.41 | 1/2 | ||
Číčenice | 6.51 | 6.52 | 2 | ||
Protivín | 6.58 | 7.00 | 3 | ||
Písek | 7.13 | 7.14 | 4 | ||
Písek zastávka | 7.16 | 7.17 | |||
Čížová | 7.23 | 7.24 | 2 | ||
Čimelice | 7.40 | 7.41 | 2 | ||
Mirovice | 7.48 | 7.49 | 3 | ||
Březnice | 7.58 | 8.01 | 1/2 | ||
Příbram | 8.22 | 8.23 | 3 | ||
Jince | 8.35 | 8.36 | 3 | ||
Zdice | 8.54 | 8.55 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci