Os 8723 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Velenice | 20.59 | 0.00 | 1/1 | ||
Veselí nad Lužnicí | 0.00 | 19.45 | 3 | ||
Vlkov nad Lužnicí | 19.50 | 19.50 | |||
Frahelž | 19.54 | 19.54 | |||
Lomnice nad Lužnicí | 19.58 | 19.59 | 2 | ||
Lužnice | 20.04 | 20.04 | |||
Třeboň | 20.08 | 20.11 | 2 | ||
Třeboň lázně | 20.13 | 20.14 | |||
Majdalena zastávka | 20.23 | 20.23 | |||
Majdalena | 20.26 | 20.27 | 3 | ||
Suchdol nad Lužnicí | 20.33 | 20.37 | 3 | ||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | 20.39 | 20.40 | |||
Hrdlořezy | 20.43 | 20.43 | |||
Dvory nad Lužnicí | 20.46 | 20.46 | |||
Nová Ves nad Lužnicí | 20.51 | 20.52 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci