Os 8720 | |
Řazení vlaku: 842 + Bmx765 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Lužnicí | 17.18 | 0.00 | 2 | ||
České Velenice | 0.00 | 16.12 | 3 | ||
Nová Ves nad Lužnicí | 16.17 | 16.18 | 1 | ||
Dvory nad Lužnicí | 16.22 | 16.22 | |||
Hrdlořezy | 16.25 | 16.25 | |||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | 16.27 | 16.28 | |||
Suchdol nad Lužnicí | 16.30 | 16.33 | 3 | ||
Majdalena | 16.38 | 16.39 | 3 | ||
Majdalena zastávka | 16.42 | 16.42 | |||
Třeboň lázně | 16.50 | 16.50 | |||
Třeboň | 16.53 | 16.54 | 2 | ||
Lužnice | 16.58 | 16.58 | |||
Lomnice nad Lužnicí | 17.02 | 17.05 | 2 | ||
Frahelž | 17.09 | 17.09 | |||
Vlkov nad Lužnicí | 17.12 | 17.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci