Os 8719 | |
Řazení vlaku: 842 + Bmx765 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Velenice | 18.47 | 0.00 | 1/1 | ||
Veselí nad Lužnicí | 0.00 | 17.44 | 3 | ||
Vlkov nad Lužnicí | 17.49 | 17.49 | |||
Frahelž | 17.52 | 17.52 | |||
Lomnice nad Lužnicí | 17.56 | 17.57 | 2 | ||
Lužnice | 18.01 | 18.01 | |||
Třeboň | 18.05 | 18.07 | 2 | ||
Třeboň lázně | 18.09 | 18.10 | |||
Majdalena zastávka | 18.18 | 18.18 | |||
Majdalena | 18.20 | 18.21 | 3 | ||
Suchdol nad Lužnicí | 18.26 | 18.27 | 3 | ||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | 18.29 | 18.30 | |||
Hrdlořezy | 18.32 | 18.32 | |||
Dvory nad Lužnicí | 18.35 | 18.35 | |||
Nová Ves nad Lužnicí | 18.40 | 18.41 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci