Os 8712 | |
Řazení vlaku: 842 + Bmx765 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Lužnicí | 12.07 | 0.00 | 1 | ||
České Velenice | 0.00 | 11.04 | 1/1 | ||
Nová Ves nad Lužnicí | 11.09 | 11.10 | 1 | ||
Dvory nad Lužnicí | 11.15 | 11.15 | |||
Hrdlořezy | 11.17 | 11.17 | |||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | 11.20 | 11.20 | |||
Suchdol nad Lužnicí | 11.22 | 11.23 | 3 | ||
Majdalena | 11.28 | 11.29 | 3 | ||
Majdalena zastávka | 11.32 | 11.32 | |||
Třeboň lázně | 11.40 | 11.41 | |||
Třeboň | 11.43 | 11.45 | 2 | ||
Lužnice | 11.49 | 11.49 | |||
Lomnice nad Lužnicí | 11.54 | 11.55 | |||
Frahelž | 11.58 | 11.58 | |||
Vlkov nad Lužnicí | 12.02 | 12.02 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci