Os 8706 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Lužnicí | 8.39 | 0.00 | 1 | ||
České Velenice | 0.00 | 7.28 | 1/1 | ||
Nová Ves nad Lužnicí | 7.34 | 7.34 | 1 | ||
Dvory nad Lužnicí | 7.40 | 7.40 | |||
Hrdlořezy | 7.43 | 7.43 | |||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | 7.46 | 7.46 | |||
Suchdol nad Lužnicí | 7.48 | 7.52 | 3 | ||
Majdalena | 7.58 | 7.59 | 3 | ||
Majdalena zastávka | 8.02 | 8.02 | |||
Třeboň lázně | 8.10 | 8.11 | |||
Třeboň | 8.13 | 8.14 | 2 | ||
Lužnice | 8.19 | 8.19 | |||
Lomnice nad Lužnicí | 8.24 | 8.25 | |||
Frahelž | 8.29 | 8.29 | |||
Vlkov nad Lužnicí | 8.33 | 8.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci