Os 8416 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ražice | 20.37 | 0.00 | 1 | ||
Tábor | 0.00 | 19.04 | 1/1 | ||
Nasavrky | 19.10 | 19.10 | |||
Balkova Lhota | 19.15 | 19.15 | 3 | ||
Meziříčí | 19.17 | 19.17 | |||
Padařov | 19.22 | 19.22 | |||
Božejovice | 19.26 | 19.27 | 2 | ||
Sepekov | 19.33 | 19.34 | 1 | ||
Milevsko | 19.38 | 19.39 | 3 | ||
Líšnice | 19.43 | 19.43 | |||
Branice | 19.47 | 19.47 | 3 | ||
Stehlovice | 19.50 | 19.50 | |||
Jetětice | 19.53 | 19.53 | |||
Červená nad Vltavou | 19.56 | 19.58 | 3 | ||
Vlastec | 20.04 | 20.04 | 2 | ||
Záhoří | 20.10 | 20.11 | 3 | ||
Vrcovice | 20.15 | 20.15 | |||
Písek město | 20.19 | 20.19 | 2 | ||
Písek | 20.23 | 20.27 | 2 | ||
Putim | 20.32 | 20.32 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci