Os 8407 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 14.53 | 0.00 | 1/1 | ||
Ražice | 0.00 | 13.19 | 1 | ||
Putim | 13.23 | 13.24 | 3 | ||
Písek | 13.29 | 13.30 | 4 | ||
Písek město | 13.35 | 13.35 | 2 | ||
Vrcovice | 13.40 | 13.40 | |||
Záhoří | 13.44 | 13.44 | 3 | ||
Vlastec | 13.49 | 13.49 | 2 | ||
Červená nad Vltavou | 13.56 | 13.58 | 2 | ||
Jetětice | 14.02 | 14.02 | |||
Stehlovice | 14.06 | 14.06 | |||
Branice | 14.09 | 14.10 | 3 | ||
Líšnice | 14.13 | 14.13 | |||
Milevsko | 14.17 | 14.18 | 3 | ||
Sepekov | 14.22 | 14.23 | 1 | ||
Božejovice | 14.30 | 14.32 | 2 | ||
Padařov | 14.36 | 14.36 | |||
Meziříčí | 14.40 | 14.40 | |||
Balkova Lhota | 14.42 | 14.43 | 3 | ||
Nasavrky | 14.47 | 14.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci