Os 8287 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 18.46 | 0.00 | 1/3 | ||
Střezimíř | 0.00 | 18.19 | 3 | ||
Mezno | 18.23 | 18.23 | |||
Sudoměřice u Tábora | 18.26 | 18.27 | 3 | ||
Chotoviny | 18.32 | 18.35 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci