Os 8244 | |
Řazení vlaku: 742 + 4xBdtax785 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 9.38 | 0.00 | 1/3 | ||
Veselí nad Lužnicí | 0.00 | 9.00 | 2 | ||
Řípec-Dráchov | 9.03 | 9.03 | |||
Soběslav | 9.07 | 9.08 | 2 | ||
Roudná | 9.14 | 9.16 | 2 | ||
Doubí u Tábora | 9.19 | 9.20 | |||
Planá nad Lužnicí | 9.25 | 9.26 | 2/2 | ||
Sezimovo Ústí | 9.31 | 9.32 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci