Os 8241 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Lužnicí | 7.21 | 0.00 | 3 | ||
Tábor | 0.00 | 6.38 | 1/3 | ||
Sezimovo Ústí | 6.42 | 6.44 | |||
Planá nad Lužnicí | 6.47 | 6.53 | 2/2 | ||
Doubí u Tábora | 6.58 | 6.58 | |||
Roudná | 7.01 | 7.04 | 2 | ||
Soběslav | 7.10 | 7.12 | 2 | ||
Řípec-Dráchov | 7.15 | 7.16 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci