Os 8219 | |
Řazení vlaku: 742 + 4xBDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 19.34 | 0.00 | 3 | ||
Tábor | 0.00 | 18.06 | 1/3 | ||
Sezimovo Ústí | 18.12 | 18.12 | |||
Planá nad Lužnicí | 18.17 | 18.18 | 2/2 | ||
Doubí u Tábora | 18.23 | 18.23 | |||
Roudná | 18.26 | 18.28 | 2 | ||
Soběslav | 18.33 | 18.35 | 2 | ||
Řípec-Dráchov | 18.38 | 18.38 | |||
Veselí nad Lužnicí | 18.40 | 18.44 | 3 | ||
Veselí nad Lužnicí zastávka | 18.47 | 18.47 | |||
Horusice | 18.49 | 18.50 | 2 | ||
Dynín | 18.54 | 18.55 | 3 | ||
Neplachov | 18.58 | 18.59 | |||
Ševětín | 19.02 | 19.03 | 2 | ||
Chotýčany | 19.07 | 19.07 | 4 | ||
Hluboká nad Vltavou-Zámostí | 19.14 | 19.19 | 3 | ||
Hosín | 19.22 | 19.22 | |||
Hrdějovice | 19.24 | 19.25 | |||
České Budějovice severní zastávka | 19.29 | 19.30 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci