Os 8215 | |
Řazení vlaku: 742 + 4xBDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 15.34 | 0.00 | 3 | ||
Tábor | 0.00 | 14.06 | 1/3 | ||
Sezimovo Ústí | 14.12 | 14.12 | |||
Planá nad Lužnicí | 14.17 | 14.18 | 2/2 | ||
Doubí u Tábora | 14.23 | 14.23 | |||
Roudná | 14.26 | 14.28 | 2 | ||
Soběslav | 14.33 | 14.34 | 2 | ||
Řípec-Dráchov | 14.37 | 14.37 | |||
Veselí nad Lužnicí | 14.40 | 14.45 | 3 | ||
Veselí nad Lužnicí zastávka | 14.48 | 14.48 | |||
Horusice | 14.50 | 14.51 | 2 | ||
Dynín | 14.54 | 14.55 | 3 | ||
Neplachov | 14.58 | 14.59 | |||
Ševětín | 15.02 | 15.03 | 2 | ||
Chotýčany | 15.07 | 15.09 | 4 | ||
Hluboká nad Vltavou-Zámostí | 15.16 | 15.19 | 3 | ||
Hosín | 15.22 | 15.22 | |||
Hrdějovice | 15.24 | 15.25 | |||
České Budějovice severní zastávka | 15.29 | 15.30 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci