R 820 | |
Řazení vlaku: 809 + 843 + 2xBtn753 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 8.52 | 0.00 | |||
Krnov | 0.00 | 7.10 | 3 | ||
Milotice nad Opavou | 7.25 | 7.26 | 3 | ||
Bruntál | 7.37 | 7.39 | 3 | ||
Valšov | 7.47 | 7.48 | 3 | ||
Lomnice u Rýmařova | 7.55 | 7.56 | |||
Dětřichov nad Bystřicí | 8.02 | 8.04 | 3 | ||
Moravský Beroun | 8.13 | 8.14 | 2 | ||
Domašov nad Bystřicí | 8.21 | 8.22 | 3 | ||
Hlubočky-Mariánské Údolí | 8.41 | 8.41 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci