Os 8036 | |
Řazení vlaku: 242 + Bt283 + 3xBdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 15.53 | 0.00 | 4 | ||
Horažďovice předměstí | 0.00 | 14.43 | 5 | ||
Velký Bor | 14.46 | 14.47 | |||
Jetenovice | 14.50 | 14.51 | |||
Pačejov | 14.54 | 14.55 | 3 | ||
Kovčín | 14.58 | 14.58 | |||
Nekvasovy | 15.01 | 15.02 | |||
Mileč | 15.05 | 15.05 | |||
Nepomuk | 15.08 | 15.09 | 4 | ||
Srby | 15.12 | 15.13 | |||
Ždírec u Plzně | 15.16 | 15.17 | 3 | ||
Blovice | 15.22 | 15.24 | 1 | ||
Zdemyslice | 15.27 | 15.27 | |||
Nezvěstice | 15.30 | 15.31 | |||
Šťáhlavy | 15.34 | 15.35 | 1 | ||
Starý Plzenec | 15.38 | 15.39 | 4 | ||
Plzeň-Koterov | 15.45 | 15.47 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci