R 801 | |
Řazení vlaku: 362 + 5xB249 + BDs450 + AB349 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 6.55 | 0.00 | |||
Břeclav | 0.00 | 5.32 | 2 | ||
Hodonín | 5.45 | 5.46 | 2 | ||
Moravský Písek | 5.56 | 5.57 | 1/3 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 6.05 | 6.06 | 2 | ||
Otrokovice | 6.16 | 6.18 | 2/4 | ||
Hulín | 6.26 | 6.28 | 1/2 | ||
Přerov | 6.39 | 6.41 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci