Os 7914 | |
Řazení vlaku: 3x810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Protivín | 13.20 | 0.00 | 3 | ||
Březnice | 0.00 | 12.00 | 1/3 | ||
Dobrá Voda u Březnice | 12.03 | 12.03 | |||
Myslín | 12.07 | 12.07 | |||
Mirovice | 12.10 | 12.11 | 3 | ||
Horní Nerestce | 12.14 | 12.14 | |||
Čimelice | 12.18 | 12.19 | 1 | ||
Smetanova Lhota | 12.22 | 12.22 | |||
Dolní Ostrovec | 12.26 | 12.26 | |||
Vráž u Písku | 12.30 | 12.31 | 2 | ||
Čížová | 12.37 | 12.38 | 2 | ||
Písek zastávka | 12.44 | 12.45 | |||
Písek | 12.47 | 13.02 | 4 | ||
Putim | 13.07 | 13.10 | 3 | ||
Heřmaň | 13.13 | 13.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci