Os 7908 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Protivín | 7.19 | 0.00 | 3 | ||
Březnice | 0.00 | 6.03 | 1/3 | ||
Dobrá Voda u Březnice | 6.06 | 6.06 | |||
Myslín | 6.10 | 6.10 | |||
Mirovice | 6.14 | 6.14 | 3 | ||
Horní Nerestce | 6.18 | 6.18 | |||
Čimelice | 6.23 | 6.24 | 2 | ||
Smetanova Lhota | 6.28 | 6.28 | |||
Dolní Ostrovec | 6.33 | 6.33 | |||
Vráž u Písku | 6.37 | 6.37 | 2 | ||
Čížová | 6.44 | 6.45 | 2 | ||
Písek zastávka | 6.50 | 6.51 | |||
Písek | 6.53 | 7.03 | 4 | ||
Putim | 7.08 | 7.09 | 3 | ||
Heřmaň | 7.12 | 7.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci