Os 7815 | |
Řazení vlaku: 363 + Bt283 + 3xBt278 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 17.39 | 0.00 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 0.00 | 16.20 | 2A | ||
Plzeň-Doubravka | 16.24 | 16.25 | |||
Chrást u Plzně | 16.32 | 16.33 | 1/3 | ||
Dýšina-Horomyslice | 16.35 | 16.35 | |||
Ejpovice | 16.38 | 16.38 | |||
Klabava | 16.40 | 16.41 | |||
Rokycany | 16.44 | 16.46 | 4 | ||
Svojkovice | 16.51 | 16.51 | |||
Holoubkov | 16.55 | 16.55 | 4 | ||
Mýto | 16.58 | 16.59 | |||
Kařízek | 17.02 | 17.02 | 2 | ||
Zbiroh | 17.06 | 17.07 | 3 | ||
Cerhovice | 17.10 | 17.11 | |||
Hořovice | 17.15 | 17.16 | 3 | ||
Praskolesy | 17.20 | 17.20 | |||
Stašov | 17.23 | 17.24 | |||
Zdice | 17.27 | 17.28 | 5 | ||
Králův Dvůr-Popovice | 17.31 | 17.32 | |||
Králův Dvůr | 17.34 | 17.35 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci