Os 7729 | |
Řazení vlaku: 810 + 2xBtax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 11.26 | 0.00 | 4 | ||
Beroun | 0.00 | 10.26 | 1 | ||
Beroun-Závodí | 10.28 | 10.29 | 2 | ||
Hýskov | 10.34 | 10.34 | 2 | ||
Nižbor | 10.39 | 10.39 | 2 | ||
Žloukovice | 10.44 | 10.44 | |||
Račice nad Berounkou | 10.48 | 10.48 | |||
Zbečno | 10.51 | 10.51 | 2 | ||
Újezd nad Zbečnem | 10.55 | 10.55 | |||
Roztoky u Křivoklátu | 11.01 | 11.01 | 2 | ||
Křivoklát | 11.04 | 11.05 | |||
Městečko u Křivoklátu | 11.07 | 11.08 | 2 | ||
Pustověty | 11.12 | 11.12 | |||
Lašovice | 11.16 | 11.16 | 2 | ||
Chlum u Rakovníka | 11.20 | 11.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci