R 753 | |
Řazení vlaku: 242 + A151 + BDbmsee448 + Ds952 + 5xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 9.45 | 0.00 | 3 | ||
Cheb | 0.00 | 6.07 | 2 | ||
Lázně Kynžvart | 6.30 | 6.31 | 3 | ||
Mariánské Lázně | 6.38 | 6.40 | 2 | ||
Planá u Mariánských Lázní | 6.51 | 6.52 | 3 | ||
Svojšín | 7.12 | 7.12 | 2 | ||
Stříbro | 7.20 | 7.21 | 3 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 7.51 | 8.08 | 2z | ||
Rokycany | 8.26 | 8.27 | 4 | ||
Hořovice | 8.48 | 8.50 | 3 | ||
Zdice | 8.58 | 8.59 | 5 | ||
Beroun | 9.07 | 9.08 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 9.37 | 9.38 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci