Os 7103 | |
Řazení vlaku: 654 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mariánské Lázně | 10.19 | 0.00 | 1 | ||
Karlovy Vary dolní nádraží | 0.00 | 9.00 | |||
Doubí u Karlových Varů | 9.04 | 9.04 | |||
Karlovy Vary-Březová | 9.06 | 9.07 | 2 | ||
Cihelny | 9.11 | 9.11 | |||
Kfely | 9.15 | 9.15 | |||
Teplička u Karlových Varů | 9.17 | 9.18 | |||
Krásný Jez | 9.23 | 9.24 | 3 | ||
Vodná | 9.27 | 9.27 | |||
Bečov nad Teplou | 9.31 | 9.32 | 3 | ||
Louka u Mariánských Lázní | 9.40 | 9.40 | |||
Poutnov | 9.43 | 9.44 | 2 | ||
Hoštěc | 9.48 | 9.48 | |||
Teplá | 9.51 | 9.52 | 2 | ||
Mrázov | 9.57 | 9.57 | |||
Ovesné Kladruby | 10.02 | 10.02 | 3 | ||
Milhostov u Mariánských Lázní | 10.05 | 10.05 | |||
Vlkovice | 10.09 | 10.10 | 1 | ||
Mariánské Lázně město | 10.15 | 10.15 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci