Os 7072 | |
Řazení vlaku: 363 + Bdt279 + Bt283 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klášterec nad Ohří | 10.51 | 0.00 | 2 | ||
Most | 0.00 | 10.12 | 3 | ||
Jirkov zastávka | 10.24 | 10.25 | |||
Odb Chomutov město | 10.28 | 10.29 | |||
Chomutov | 10.32 | 10.34 | 4 | ||
Málkov | 10.39 | 10.39 | |||
Kadaň-Prunéřov | 10.45 | 10.46 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci