R 706 „Hradišťan“ | |
Řazení vlaku: 754 + 2xB255 + 6xB249 + BDbmrsee447 + A151 + WR851 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 21.19 | 0.00 | 4 | ||
Luhačovice | 0.00 | 16.06 | 1 | ||
Újezdec u Luhačovic | 16.21 | 16.22 | 2 | ||
Uherský Brod | 16.26 | 16.27 | 3 | ||
Kunovice | 16.40 | 16.41 | 5 | ||
Uherské Hradiště | 16.44 | 16.46 | 2 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 16.53 | 17.07 | 2 | ||
Otrokovice | 17.17 | 17.19 | 2/4 | ||
Hulín | 17.27 | 17.29 | 3/3 | ||
Přerov | 17.40 | 17.43 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 17.57 | 18.00 | |||
Červenka | 18.12 | 18.13 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě | 18.34 | 18.46 | 2 | ||
Česká Třebová | 19.10 | 19.12 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí | 19.20 | 19.21 | pražské/2 | ||
Choceň | 19.33 | 19.34 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 19.54 | 19.56 | 3 | ||
Přelouč | 20.04 | 20.05 | 2 | ||
Kolín | 20.23 | 20.25 | 3 | ||
Praha-Vršovice | 21.13 | 21.15 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci