R 705 „Galán“ | |
Řazení vlaku: 150 + A151 + WR851 + BDbmrsee447 + 6xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Luhačovice | 11.39 | 0.00 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 0.00 | 6.38 | 5 | ||
Praha-Vršovice | 6.42 | 6.43 | 2 | ||
Kolín | 7.29 | 7.31 | 2 | ||
Přelouč | 7.48 | 7.49 | 1/3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 7.58 | 8.00 | 4 | ||
Choceň | 8.17 | 8.18 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí | 8.31 | 8.32 | pražské/3 | ||
Česká Třebová | 8.41 | 8.43 | 4 | ||
Zábřeh na Moravě | 9.07 | 9.13 | 3 | ||
Červenka | 9.34 | 9.35 | 1/4 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 9.49 | 9.52 | |||
Přerov | 10.06 | 10.09 | 1 | ||
Hulín | 10.19 | 10.21 | 1/2 | ||
Otrokovice | 10.29 | 10.31 | 1/3 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 10.42 | 10.53 | 2 | ||
Uherské Hradiště | 10.59 | 11.00 | 3 | ||
Kunovice | 11.01 | 11.01 | |||
Uherský Brod | 11.17 | 11.19 | 3 | ||
Újezdec u Luhačovic | 11.23 | 11.24 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci