R 690 | |
Řazení vlaku: 854 + Btn755 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 10.36 | 0.00 | 2 | ||
Liberec | 0.00 | 8.32 | 3 | ||
Jablonné v Podještědí | 9.06 | 9.07 | 2 | ||
Mimoň | 9.20 | 9.21 | 3 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 9.37 | 9.39 | 1/4 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 9.59 | 10.01 | 3 | ||
Děčín východ | 10.10 | 10.11 | 3 hor. | ||
Děčín hlavní nádraží | 10.15 | 10.18 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci