R 657 | |
Řazení vlaku: 163 + A151 + BDs450 + 2xBp282 + 4xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 17.20 | 0.00 | 3 | ||
Praha-Vršovice | 0.00 | 14.00 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 14.04 | 14.11 | 6 | ||
Praha-Vysočany | 14.20 | 14.21 | 1/2 | ||
Lysá nad Labem | 14.43 | 14.44 | 2 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 14.54 | 14.56 | 1 | ||
Poděbrady | 15.01 | 15.02 | 1/2 | ||
Chlumec nad Cidlinou | 15.27 | 15.30 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 15.51 | 16.04 | 2 | ||
Jaroměř | 16.19 | 16.21 | 5 | ||
Česká Skalice | 16.32 | 16.33 | 2 | ||
Starkoč | 16.39 | 16.40 | 4 | ||
Červený Kostelec | 16.50 | 16.51 | 1 | ||
Rtyně v Podkrkonoší | 16.56 | 16.57 | |||
Malé Svatoňovice | 17.00 | 17.01 | 3 | ||
Trutnov střed | 17.14 | 17.15 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci