Os 6410 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt279 + Bt283 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem západ | 11.50 | 0.00 | 4 | ||
Lysá nad Labem | 0.00 | 10.15 | 1/1 | ||
Lysá nad Labem-Dvorce | 10.18 | 10.18 | |||
Otradovice | 10.21 | 10.22 | |||
Stará Boleslav | 10.25 | 10.25 | 3 | ||
Dřísy | 10.29 | 10.30 | 2 | ||
Ovčáry | 10.32 | 10.32 | |||
Všetaty | 10.37 | 10.38 | 2/1 | ||
Malý Újezd | 10.43 | 10.43 | |||
Mělník | 10.46 | 10.48 | 3 | ||
Mělník-Mlazice | 10.50 | 10.51 | |||
Liběchov | 10.55 | 10.55 | 3 | ||
Štětí | 11.00 | 11.01 | 5 | ||
Hoštka | 11.07 | 11.08 | 4 | ||
Polepy | 11.13 | 11.13 | 4 | ||
Křešice u Litoměřic | 11.17 | 11.17 | |||
Litoměřice město | 11.22 | 11.24 | |||
Velké Žernoseky | 11.28 | 11.28 | 3 | ||
Libochovany | 11.33 | 11.34 | |||
Sebuzín | 11.38 | 11.38 | 4 | ||
Ústí nad Labem-Střekov | 11.45 | 11.46 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci