Os 6323 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 17.24 | 0.00 | 1 | ||
Černousy | 0.00 | 16.30 | |||
Filipovka | 16.32 | 16.32 | |||
Višňová | 16.35 | 16.35 | 2 | ||
Minkovice | 16.38 | 16.38 | |||
Frýdlant v Čechách | 16.45 | 16.47 | 3 | ||
Raspenava | 16.53 | 16.59 | 3 | ||
Oldřichov v Hájích | 17.06 | 17.07 | |||
Mníšek u Liberce | 17.10 | 17.11 | 2 | ||
Krásná Studánka | 17.16 | 17.16 | |||
Stráž nad Nisou | 17.19 | 17.19 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci