Os 6227 | |
Řazení vlaku: 2x810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 8.27 | 0.00 | 5 | ||
Hrádek nad Nisou | 0.00 | 7.58 | 1/1 | ||
Chotyně | 8.01 | 8.01 | |||
Bílý Kostel nad Nisou | 8.06 | 8.06 | |||
Chrastava | 8.11 | 8.13 | 2 | ||
Chrastava-Andělská Hora | 8.16 | 8.16 | |||
Machnín | 8.20 | 8.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci