Os 6124 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Postoloprty | 16.45 | 0.00 | 2 | ||
Litoměřice horní nádraží | 0.00 | 14.39 | 3 | ||
Litoměřice Cihelna | 14.41 | 14.41 | |||
Žalhostice | 14.45 | 14.45 | 2 | ||
Lovosice závod | 14.49 | 14.49 | |||
Lovosice | 14.52 | 15.01 | 3 | ||
Sulejovice | 15.04 | 15.05 | |||
Čížkovice | 15.08 | 15.09 | 3 | ||
Úpohlavy | 15.13 | 15.13 | |||
Chotěšov pod Hazmburkem | 15.19 | 15.19 | 1 | ||
Slatina pod Hazmburkem | 15.22 | 15.22 | |||
Libochovice | 15.25 | 15.30 | 4 | ||
Libochovice město | 15.35 | 15.42 | |||
Dubany | 15.45 | 15.45 | |||
Křesín | 15.49 | 15.49 | |||
Koštice nad Ohří | 15.52 | 15.55 | 3 | ||
Pátek | 16.01 | 16.02 | |||
Radonice nad Ohří | 16.04 | 16.05 | |||
Slavětín nad Ohří | 16.09 | 16.10 | |||
Veltěže | 16.14 | 16.14 | |||
Louny | 16.19 | 16.28 | 5 | ||
Louny střed | 16.31 | 16.31 | |||
Louny město | 16.32 | 16.32 | |||
Březno u Postoloprt | 16.39 | 16.40 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci