Os 5902 | |
Řazení vlaku: 363 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 6.33 | 0.00 | 4 | ||
Havlíčkův Brod | 0.00 | 5.10 | 3 | ||
Havlíčkův Brod-Perknov | 5.14 | 5.15 | |||
Okrouhlice | 5.19 | 5.20 | 4 | ||
Pohleď | 5.23 | 5.24 | |||
Světlá nad Sázavou | 5.27 | 5.29 | 7 | ||
Světlá nad Sázavou-Josefodol | 5.32 | 5.32 | |||
Sázavka | 5.37 | 5.38 | |||
Leština u Světlé | 5.42 | 5.43 | 4 | ||
Nová Ves u Leštiny | 5.46 | 5.46 | |||
Vlkaneč | 5.49 | 5.50 | 4 | ||
Golčův Jeníkov město | 5.56 | 5.57 | |||
Golčův Jeníkov | 6.00 | 6.00 | 4 | ||
Horky u Čáslavi | 6.04 | 6.05 | |||
Čáslav | 6.10 | 6.11 | 4 | ||
Třebešice | 6.15 | 6.15 | |||
Církvice | 6.17 | 6.18 | |||
Kutná Hora hlavní nádraží | 6.21 | 6.22 | 2/2 | ||
Hlízov | 6.25 | 6.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci