Os 5845 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nymburk hlavní nádraží | 6.25 | 0.00 | 1 | ||
Poříčany | 0.00 | 6.06 | 2 | ||
Ahr Třebestovice | 6.09 | 6.09 | |||
Sadská | 6.12 | 6.12 | 2 | ||
Hořátev | 6.17 | 6.17 | |||
Nymburk město | 6.21 | 6.21 | 1/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci