Os 5825 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jičín | 20.30 | 0.00 | 1 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 0.00 | 19.28 | 3 | ||
Veleliby | 19.32 | 19.33 | 5 | ||
Jíkev | 19.37 | 19.37 | |||
Oskořínek | 19.40 | 19.40 | |||
Křinec | 19.46 | 19.47 | 3 | ||
Ledečky | 19.52 | 19.52 | |||
Rožďalovice | 19.55 | 19.56 | 2 | ||
Mlýnec | 20.00 | 20.00 | |||
Kopidlno | 20.04 | 20.05 | 3 | ||
Pševes | 20.09 | 20.09 | |||
Bartoušov zastávka | 20.12 | 20.12 | |||
Žitětín | 20.15 | 20.15 | |||
Jičíněves | 20.18 | 20.18 | |||
Nemyčeves | 20.23 | 20.23 | |||
Staré Místo u Jičína | 20.26 | 20.26 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci