Os 5811 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jičín | 11.29 | 0.00 | 1 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 0.00 | 10.18 | 3 | ||
Veleliby | 10.22 | 10.22 | 5 | ||
Jíkev | 10.26 | 10.26 | |||
Oskořínek | 10.29 | 10.29 | |||
Křinec | 10.36 | 10.37 | 3 | ||
Ledečky | 10.42 | 10.42 | |||
Rožďalovice | 10.45 | 10.46 | 2 | ||
Mlýnec | 10.51 | 10.51 | |||
Kopidlno | 10.56 | 11.04 | 3 | ||
Pševes | 11.08 | 11.08 | |||
Bartoušov zastávka | 11.10 | 11.10 | |||
Žitětín | 11.13 | 11.13 | |||
Jičíněves | 11.16 | 11.16 | |||
Nemyčeves | 11.22 | 11.22 | |||
Staré Místo u Jičína | 11.25 | 11.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci