Os 5736 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vrchlabí | 20.07 | 0.00 | 1/1 | ||
Trutnov hlavní nádraží | 0.00 | 19.25 | 4 | ||
Vlčice | 19.31 | 19.31 | |||
Pilníkov | 19.34 | 19.35 | 3 | ||
Chotěvice | 19.40 | 19.40 | |||
Hostinné | 19.44 | 19.45 | 4 | ||
Hostinné město | 19.48 | 19.48 | |||
Prosečné | 19.50 | 19.50 | |||
Klášterská Lhota | 19.54 | 19.54 | |||
Kunčice nad Labem | 19.58 | 20.00 | 4 | ||
Podhůří | 20.03 | 20.03 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci