Os 5717 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Stará Paka | 21.35 | 0.00 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 0.00 | 20.32 | |||
Nový Bydžov | 20.41 | 20.41 | |||
Skřivany | 20.45 | 20.45 | |||
Smidary | 20.48 | 20.48 | 3 | ||
Ohnišťany | 20.53 | 20.53 | |||
Ostroměř | 20.58 | 21.03 | 4 | ||
Šárovcova Lhota | 21.11 | 21.11 | |||
Lázně Bělohrad | 21.15 | 21.15 | 2 | ||
Horní Nová Ves | 21.19 | 21.19 | |||
Nová Paka | 21.27 | 21.28 | 3 | ||
Nová Paka město | 21.29 | 21.30 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci