Os 5650 | |
Řazení vlaku: 163 + 3xBdmtee281 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 11.55 | 0.00 | 1A | ||
Pardubice hlavní nádraží | 0.00 | 11.25 | 3 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 11.28 | 11.30 | 2 | ||
Pardubice-Semtín | 11.33 | 11.33 | |||
Stéblová | 11.37 | 11.42 | 1 | ||
Čeperka | 11.45 | 11.45 | |||
Opatovice nad Labem-Pohřebačka | 11.49 | 11.50 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci