Os 5636 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jaroměř | 21.18 | 0.00 | 5 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 0.00 | 20.25 | 3 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 20.28 | 20.30 | 2 | ||
Pardubice-Semtín | 20.32 | 20.33 | |||
Stéblová | 20.37 | 20.37 | 1 | ||
Čeperka | 20.40 | 20.41 | |||
Opatovice nad Labem-Pohřebačka | 20.45 | 20.48 | 2 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 20.55 | 20.57 | 2 | ||
Předměřice nad Labem | 21.01 | 21.02 | |||
Lochenice | 21.04 | 21.05 | |||
Smiřice | 21.08 | 21.09 | 2 | ||
Černožice | 21.11 | 21.12 | |||
Semonice | 21.14 | 21.14 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci