Os 5606/7 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 18.59 | 0.00 | 3 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 17.55 | 0.00 | 1 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 0.00 | 17.25 | 3 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 17.28 | 17.30 | 2 | ||
Pardubice-Semtín | 17.33 | 17.33 | |||
Stéblová | 17.37 | 17.42 | 1 | ||
Čeperka | 17.45 | 17.45 | |||
Opatovice nad Labem-Pohřebačka | 17.49 | 17.50 | 3 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 17.55 | 18.03 | 1 | ||
Hradec Králové zastávka | 18.06 | 18.07 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 18.09 | 18.10 | 2 | ||
Blešno | 18.14 | 18.15 | |||
Třebechovice pod Orebem | 18.18 | 18.19 | 3 | ||
Petrovice nad Orlicí | 18.23 | 18.24 | |||
Týniště nad Orlicí | 18.28 | 18.34 | 1 | ||
Žďár nad Orlicí | 18.38 | 18.38 | |||
Borohrádek | 18.41 | 18.42 | |||
Čermná nad Orlicí | 18.46 | 18.47 | 2 | ||
Plchůvky | 18.50 | 18.50 | |||
Újezd u Chocně | 18.52 | 18.53 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci