Vlak 5353 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žďárec u Skutče | 21.31 | 0.00 | 3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 0.00 | 20.32 | 3 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 20.37 | 20.38 | 3 | ||
Pardubice závodiště | 20.42 | 20.42 | |||
Staré Jesenčany | 20.46 | 20.46 | |||
Medlešice | 20.49 | 20.50 | 1 | ||
Chrudim zastávka | 20.53 | 20.53 | |||
Chrudim | 20.55 | 20.56 | 3 | ||
Slatiňany | 21.00 | 21.01 | 4 | ||
Zaječice | 21.07 | 21.07 | |||
Chrast u Chrudimi | 21.11 | 21.11 | 4 | ||
Horka u Chrudimi | 21.15 | 21.15 | |||
Vrbatův Kostelec | 21.22 | 21.22 | |||
Prosetín | 21.27 | 21.28 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci