Os 5308 | |
Řazení vlaku: 814 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 18.39 | 0.00 | 2 | ||
Havlíčkův Brod | 0.00 | 16.09 | 5 | ||
Břevnice | 16.14 | 16.14 | |||
Rozsochatec | 16.20 | 16.21 | 3 | ||
Chotěboř | 16.28 | 16.33 | 2 | ||
Bílek | 16.37 | 16.37 | |||
Sobíňov | 16.40 | 16.40 | |||
Ždírec nad Doubravou | 16.45 | 16.46 | 3 | ||
Stružinec | 16.51 | 16.51 | |||
Vítanov | 16.56 | 16.56 | |||
Hlinsko v Čechách | 17.00 | 17.01 | 3 | ||
Holetín | 17.05 | 17.05 | |||
Vojtěchov | 17.10 | 17.10 | |||
Pokřikov | 17.12 | 17.12 | |||
Žďárec u Skutče | 17.19 | 17.21 | 3 | ||
Prosetín | 17.24 | 17.24 | |||
Vrbatův Kostelec | 17.28 | 17.28 | |||
Horka u Chrudimi | 17.34 | 17.34 | |||
Chrast u Chrudimi | 17.38 | 17.39 | 3 | ||
Zaječice | 17.42 | 17.42 | |||
Slatiňany | 17.48 | 17.52 | 3 | ||
Chrudim | 17.56 | 18.06 | 3 | ||
Chrudim zastávka | 18.08 | 18.08 | |||
Medlešice | 18.10 | 18.14 | 1 | ||
Staré Jesenčany | 18.17 | 18.17 | |||
Pardubice závodiště | 18.21 | 18.21 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 18.24 | 18.36 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci