Os 5111 | |
Řazení vlaku: 854 + Btn750 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Týniště nad Orlicí | 16.17 | 0.00 | 3 | ||
Meziměstí | 0.00 | 14.32 | |||
Březová u Broumova | 14.36 | 14.37 | |||
Teplice nad Metují | 14.43 | 14.44 | |||
Dědov | 14.49 | 14.49 | |||
Česká Metuje | 14.51 | 14.51 | 1 | ||
Žďár nad Metují | 14.54 | 14.55 | |||
Police nad Metují | 14.58 | 15.01 | 2 | ||
Hronov zastávka | 15.05 | 15.05 | |||
Hronov | 15.08 | 15.10 | 1 | ||
Velké Poříčí | 15.12 | 15.12 | |||
Náchod-Běloves | 15.16 | 15.17 | |||
Náchod | 15.19 | 15.20 | 2/2 | ||
Náchod zastávka | 15.23 | 15.23 | |||
Václavice | 15.29 | 15.33 | 2 | ||
Nové Město nad Metují | 15.38 | 15.43 | 1 | ||
Černčice | 15.47 | 15.47 | |||
Bohuslavice nad Metují | 15.49 | 15.50 | 1 | ||
Bohuslavice nad Metují zastávka | 15.53 | 15.53 | |||
Pohoří | 15.56 | 15.57 | |||
Opočno pod Orlickými horami | 15.59 | 16.00 | 3 | ||
Očelice | 16.05 | 16.06 | |||
Bolehošť | 16.09 | 16.09 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci