Os 5052 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 5.21 | 0.00 | 2 | ||
Choceň | 0.00 | 4.45 | 2 | ||
Sruby | 4.48 | 4.48 | |||
Dobříkov u Chocně | 4.51 | 4.51 | |||
Zámrsk | 4.53 | 4.54 | 2 | ||
Sedlíšťka | 4.57 | 4.57 | |||
Uhersko | 5.01 | 5.02 | 2 | ||
Moravany | 5.06 | 5.07 | 2 | ||
Kostěnice | 5.10 | 5.10 | 1/3 | ||
Pardubice-Černá za Bory | 5.14 | 5.14 | |||
Pardubice-Pardubičky | 5.17 | 5.17 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci