Os 5040 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 20.29 | 0.00 | 3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 0.00 | 19.37 | 4 | ||
Pardubice-Svítkov | 19.39 | 19.40 | |||
Pardubice-Opočínek | 19.43 | 19.43 | |||
Valy u Přelouče | 19.46 | 19.47 | |||
Přelouč | 19.49 | 19.53 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 19.56 | 19.56 | |||
Řečany nad Labem | 19.59 | 20.00 | 1/2 | ||
Chvaletice | 20.03 | 20.04 | |||
Kojice | 20.06 | 20.06 | |||
Týnec nad Labem | 20.09 | 20.10 | |||
Záboří nad Labem | 20.11 | 20.16 | 2 | ||
Starý Kolín | 20.20 | 20.20 | |||
Kolín dílny | 20.24 | 20.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci